Komunikat archiwalny

Po czterech miesiącach przerwy wracają aukcje na najem lokali użytkowych!

Niespotykana dotychczas sytuacja epidemiczna w kraju i na świecie wymusiła konieczność wstrzymania licytacji lokali użytkowych, które od przeszło 20 lat organizowaliśmy w formule comiesięcznej.

Po czterech miesiącach przerwy wracają aukcje na najem lokali użytkowych!
Fot. Pixabay.com

Wobec łagodzenia restrykcji sanitarnych, możliwe stało się zorganizowanie aukcji na najem lokali użytkowych, której termin – zgodnie z obowiązującymi zasadami – planowany jest na ostatni roboczy dzień miesiąca, tj. 31 lipca 2020 r. Dzięki uprzejmości Krakowskiego Klubu Szermierzy, licytacja przeprowadzona zostanie na sali gimnastycznej, przy siedzibie Zarządu Budynków  Komunalnych w Krakowie przy ul. Czerwieńskiego 16 i rozpocznie się o godzinie 1000 z tym zastrzeżeniem, że aukcje na poszczególne lokale, ujęte w wykazach lokali przeznaczonych do wynajęcia, zostaną podzielone na tury. Ilość tur, w tym adresy poszczególnych lokali licytowanych w danej turze oraz godziny przeprowadzenia poszczególnych tur zostaną określone po zakończeniu terminu przyjmowania ofert, tj. 30 lipca 2020 r., a informacja ta podana zostanie do publicznej wiadomości.

Do wynajęcia skierowane zostaną bardzo atrakcyjne lokale położone między innymi w obrębie Rynku Głównego, takie jak: lokal o powierzchni 36,13 m2 położony przy ul. św. Jana 2, czy też lokal o powierzchni 50,69 m2 położony przy pl. Wszystkich Świętych 8 w Krakowie, jak również lokale usytuowane w rejonie ul. Basztowej, ul. Józefa, ul. Królewskiej, czy przy ul. Długiej.

Ciekawie wygląda również oferta lokali usytuowanych np. na terenie  bardzo modnej obecnie dzielnicy Nowa Huta. Do wynajęcia zostanie skierowany między innymi lokal położony na os. Centrum B-3 o powierzchni ogólnej 256,20 m2, czy lokal położony na os. Ogrodowym 12 o powierzchni 108,08 m2. Do wynajęcia zostaną skierowane również lokale położone na os. Handlowym czy też
na os. Słonecznym.

Szczegółowych informacji w zakresie zasad przeprowadzania aukcji, jak również pustostanów lokali użytkowych skierowanych do wynajęcia udziela Referat Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, z siedzibą ul. Czerwieńskiego 16 – numer telefonu (12) 616-61-54 lub (12) 291-28-75.

>>>GALERIA ZDJĘĆ<<<

pokaż metkę
Osoba publikująca: Karolina Banduła
Podmiot publikujący: ZBK w Krakowie
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
Partnerzy