Komunikat archiwalny

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie ogłasza aukcję na najem lokali użytkowych, która zostanie przeprowadzona w dniu 31 STYCZNIA 2019 r.

Aukcja na najem lokali użytkowych w dniu 31 STYCZNIA 2019 r.

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie ogłasza aukcję na najem lokali użytkowych, która zostanie przeprowadzona w dniu 31 STYCZNIA 2019 r.
Fot. WFTA/ Materiały prasowe

Ogłoszenie ws. przeprowadzenia w dniu 31 STYCZNIA 2019 r. aukcji na najem lokali użytkowych.

Tabela stawek czynszowych netto za najem lokali użytkowych.

Oferta do udziału w aukcji na najem lokalu użytkowego.

Umowa na najem lokalu użytkowego.

Wykaz lokali użytkowych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków przeznaczonych do wynajęcia w trybie aukcji w dniu 31 STYCZNIA 2019 r.

Wykaz lokali użytkowych położonych w budynkach stanowiących współwłasność Gminy Miejskiej Kraków lub Skarbu Państwa i osób fizycznych przeznaczonych do wynajęcia w trybie aukcji w dniu 31 STYCZNIA 2019 r.

Wykaz lokali użytkowych położonych w budynkach pozostających w samoistnym posiadaniu Gminy Miejskiej Kraków przeznaczonych do wynajęcia w trybie aukcji w dniu 31 STYCZNIA 2019 r.

Wykaz lokali użytkowych położonych w budynkach stanowiących własność osób fizycznych (osób prawnych) przeznaczonych do wynajęcia w trybie aukcji w dniu 31 STYCZNIA 2019 r.

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w trybie aukcji celowej w dniu 31 STYCZNIA 2019 r.

Tabela określająca rodzaje działalności na realizowanie których mogą być wynajęte lokale przeznaczone na realizowanie świadczeń zdrowotnych oraz określająca minimalne wywoławcze stawki czynszowe najmu netto w aukcji celowej na najem lokali użytkowych zaliczonych do bazy lokalowej przeznaczonej na realizowanie świadczeń zdrowotnych.

pokaż metkę
Autor: ZBK-NU
Osoba publikująca: Bernadeta Kocoń
Podmiot publikujący: ZBK w Krakowie
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
Partnerzy