górne tło

Atrakcyjne lokale użytkowe!

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie przeprowadza aukcje na najem lokali użytkowych 28 lutego 2020 r. o godz. 10.00, w sali konferencyjnej przy ul. Czerwieńskiego 16 w Krakowie.

Do wynajęcia w trybie aukcji zostały skierowane lokale użytkowe położone  m. in.:

Interesująco przedstawia się także oferta lokali zlokalizowanych na terenie dzielnicy Nowa Huta. Z tego rejonu przeznaczone są do wynajęcia m.in.:

Przed przystąpieniem do aukcji, lokale są udostępniane do oglądania, celem sprawdzenia czy jego/ich powierzchnia, rozkład pomieszczeń, ilość światła dziennego w lokalu i inne parametry są właściwe do uruchomienia planowanej przez danego oferenta działalności.

Osoba zainteresowana udziałem w aukcji zobowiązana będzie do 26 lutego 2020 r. dokonać wpłaty wadium oraz złożyć ofertę przystąpienia do aukcji. Wszelkich informacji w tym zakresie udziela również telefonicznie ZBK (pod numerem tel.: 12 616 61 54).

Dodatkowo informujemy, że przed datą przeprowadzenia aukcji/przetargu na najem lokali użytkowych Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje – na okres 21 dni kalendarzowych – do wiadomości publicznej w siedzibie Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4, ul. Kasprowicza 29, ul. Stachowicza 18, al. Powstania Warszawskiego 10 oraz przy Rynku Podgórskim 1 w Krakowie, a także Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie przy ul. B. Czerwieńskiego 16 w Krakowie, wykaz lokali użytkowych skierowanych do wynajęcia w trybie aukcji. Szczegółowe informacje.

>>>GALERIA ZDJĘĆ<<<