Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Przetarg na najem lokali użytkowych w dniu 25 CZERWCA 2024 r.

Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia w dniu 25 czerwca 2024 r. przetargu na najem lokali użytkowych.

Oferta udziału w przetargu na najem lokalu użytkowego.

Wykaz lokali użytkowych usytuowanych w strefie "A", pozostających w zarządzie/administracji Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, przeznaczonych do wynajęcia w trybie przetargu w dniu 25 czerwca 2024 r. Cena wywoławcza w wysokości 17,00 zł za 1 m2 p.u. lokalu.

Wykaz lokali użytkowych usytuowanych w strefie "B" i "C", pozostających w zarządzie/administracji Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, przeznaczonych do wynajęcia w trybie przetargu w dniu 25 czerwca 2024 r. Cena wywoławcza w wysokości 15,00 zł za 1 m2 p.u. lokalu.

Wykaz lokali użytkowych pozostających w zarządzie/administracji Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, przeznaczonych do wynajęcia w trybie przetargu w dniu 25 czerwca 2024 r. Cena wywoławcza w wysokości kosztów eksploatacyjnych 1 m2 p.u. lokalu.

Umowa na najem lokalu użytkowego.

Wykaz lokali użytkowych zaliczonych do bazy lokalowej przeznaczonej na realizowanie świadczeń zdrowotnych, położonych w budynkach zarządzanych/administrowanych przez Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie skierowanych do oddania w najem w drodze przetargu celowego w dniu 25 czerwca 2024 r. Cena wywoławcza w wysokości 10,00 zł za 1 m2 p.u. lokalu.

Umowa najmu lokalu użytkowego przeznaczonego na realizowanie świadczeń zdrowotnych.

pokaż metkę
Autor: NU Grochola
Osoba publikująca: Grzegorz Grochola
Podmiot publikujący: ZBK w Krakowie
Data publikacji: 2024-06-04
Data aktualizacji: 2024-06-04
Powrót
Znajdź