Twierdza Kraków rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Przetargi na dzierżawę

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje do publicznej wiadomości protokół z trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości zabudowanej Ostrogiem Bramnym Bramy „Wola Justowska”, zlokalizowanej przy ul. Królowej Jadwigi 124D w Krakowie, na czas oznaczony 15 lat.

Protokół z przetargu


Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje do publicznej wiadomości ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości zabudowanej Ostrogiem Bramnym Bramy „Wola Justowska”, zlokalizowanej przy ul. Królowej Jadwigi 124D w Krakowie, na czas oznaczony 15 lat.

Ogłoszenie o przetargu

Umowa dzierżawy

Druk oferty


Wykaz nieruchomości stanowiącej własności Skarbu Państwa zabudowanej Fortem nr 51 „Rajsko”, położonej przy ul. Droga Rokadowa w Krakowie, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.

Załącznik graficzny.


Wykaz nieruchomości stanowiącej własności Gminy Miejskiej Kraków zabudowanej Fortem nr 52a „Łapianka” vel „Jugowice”, położonej przy ul. Fortecznej 28 w Krakowie, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym na rzecz Muzeum Historycznego Miasta Krakowa na czas oznaczony 10 lat.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Kamelia Lech
Podmiot publikujący: ZBK w Krakowie
Data publikacji: 2018-11-28
Data aktualizacji: 2022-06-27
Powrót