Aktualności ogólne

Nowoczesne pompy ciepła

We współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej podjęliśmy kolejne działania, by życie naszych najemców było jeszcze bardziej ekologiczne!

Odnowione przychodnie zdrowia

Zarząd Budynków Komunalnych zakończył termomodernizację przychodni zdrowia przy ul. Kutrzeby 4 i na os. Uroczym 2.

Aukcja na najem lokali użytkowych 30.09

30 września 2019 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, ul. Czerwieńskiego 16 odbędzie się kolejna aukcja na najem lokali użytkowych.

Zakończono modernizację kultowego zegara przy pl. Centralnym

Nowohucki zegar umieszczony na budynku os. Centrum D1 został zmodernizowany. Urządzenie zyskało nowoczesne wnętrze i zasilanie.

Od września nie zapalisz węglem i drewnem w Krakowie

Warto wiedzieć, co oznaczają nowe przepisy. Kary za złamanie zakazu palenia węglem i drewnem w mieście są wysokie: to mandat do 500 zł, a nawet grzywna do 5000 zł, jeśli mandatu nie przyjmiemy.

Konsulat Generalny Niemiec z nowym dachem!

Budynek przy ul. Stolarskiej 7, w którym mieści się placówka dyplomatyczna naszych sąsiadów zza Odry, zyskał nowe pokrycie dachowe.

Kolejne przychodnie zdrowia przechodzą eko metamorfozę!

Będzie ładniej i ekologicznie! Nowa elewacja, docieplenie budynku i wymiana stolarki okiennej to zadania, które w przychodniach zdrowia są systematycznie wykonywane przez Zarząd Budynków Komunalnych.

Nowe witryny w gminnych lokalach użytkowych

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie przeprowadza prace związane z wymianą witryn w gminnych lokalach użytkowych na terenie naszego miasta.

Wyremontowane klatki schodowe przy ul. Wolskiej

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie zakończył prace remontowe na klatkach schodowych w blokach przy ul. Wolskiej 4-6.

Generalny remont nowohuckiego zegara trwa!

Trwają prace remontowe kultowego zegara znajdującego się na budynku os. Centrum D1.

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY