Aukcja na najem lokali użytkowych 31.07.2019 r.

Przed przystąpieniem do aukcji, lokale są udostępniane do oglądania, by sprawdzić i ocenić, czy powierzchnia, rozkład pomieszczeń, ilość światła dziennego w lokalu i inne parametry są właściwe do uruchomienia planowanej przez danego oferenta działalności. Szczegółowe informacje poniżej.

Aukcja na najem lokali użytkowych 31.07.2019 r.
Fot. pixabay.com

Do wynajęcia w trybie aukcji zostały skierowane interesujące lokale użytkowe położone w atrakcyjnej lokalizacji m.in.: przy ul. Prądnickiej 43 w Krakowie (lokal o powierzchni 66,28 m², usytuowany na parterze wejście od frontu budynku), przy ul. Szewskiej 4 A w Krakowie (lokal o powierzchni 63,28 m², usytuowany na parterze) oraz przy ul. Fałata 11 w Krakowie (lokal o powierzchni 15,55 m², usytuowany na parterze).

Zachęcająco prezentują się również lokale położone w pawilonie handlowym przy ul. Elsnera 3 (lokal o powierzchni 21,58 m2, usytuowany na I pietrze, oraz dwa lokale usytuowane na parterze o powierzchni 14,65 m2 i 4,88 m2).

Dostępnych jest również kilka lokali w Nowej Hucie. W tej dzielnicy przeznaczony jest do wynajęcia m.in.: lokal położony na os. Szklane Domy 1 o powierzchni 57,34 m², usytuowany na parterze oraz częściowo w poziomie piwnicy, lokal na os. Uroczym 5 o powierzchni 199,52 m2 usytuowany na parterze oraz częściowo w poziomie piwnicy, a także lokal  na os. Willowym 29 o powierzchni 22,01 m² usytuowany na parterze.

Zobacz galerię zdjęć licytowanych lokali na naszym Facebooku!

Osoba zainteresowana udziałem w aukcji zobowiązana będzie do dnia 29 lipca 2019 r. dokonać wpłaty wadium oraz złożyć ofertę przystąpienia do aukcji. Wszelkich informacji w tym zakresie udziela również telefonicznie ZBK (pod numerem tel.: 12 616 61 54).

Przypominamy, że przed datą przeprowadzenia aukcji/przetargu na najem lokali użytkowych Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje – na okres 21 dni kalendarzowych – do wiadomości publicznej w siedzibie Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4, ul. Wielopole 17 A, ul. Kasprowicza 29 oraz Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie przy ul. B. Czerwieńskiego 16, wykaz lokali użytkowych skierowanych do wynajęcia w trybie aukcji.

 

Pokaż metkę
Autor: Krzysztof Marcinkiewicz
Osoba publikująca: Krzysztof Marcinkiewicz
Podmiot publikujący: ZBK w Krakowie
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
Partnerzy