Twierdza Kraków rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Przetargi na dzierżawę

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje do publicznej wiadomości protokół z czwartego przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości zabudowanej Ostrogiem Bramnym Bramy „Wola Justowska”, zlokalizowanej przy ul. Królowej Jadwigi 124D w Krakowie.

Protokół z przetargu


Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa zabudowanej budynkiem „stróżówki” zlokalizowanej przy Forcie nr 50 ½ O „Barycz”, położonej w Krakowie przy ul. Jana Hallera 25, przeznaczonej do oddania w użyczenie przez Skarb Państwa – Prezydenta Miasta Krakowa na rzecz Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie.

Wykaz


Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiącej własności Skarbu Państwa zabudowanej Fortem nr 51 „Rajsko”, położonej przy ul. Droga Rokadowa 22 w Krakowie, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, na czas oznaczony 30 lat.

Wykaz

Załącznik graficzny

pokaż metkę
Osoba publikująca: Kamelia Lech
Podmiot publikujący: ZBK w Krakowie
Data publikacji: 2018-11-28
Data aktualizacji: 2022-08-17
Powrót