Twierdza Kraków rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Przetargi na dzierżawę

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje do publicznej wiadomości protokół z pierwszego przetargu na dzierżawę nieruchomości zabudowanej Fortem nr 50 1/2 Ost „Barycz” przeprowadzonego w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Protokół


Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje do publicznej wiadomości ogłoszenie o drugim przetargu na dzierżawę nieruchomości zabudowanej Fortem nr 49 1/2a "Mogiła", położonej przy ul. Igołomskiej 7 w Krakowie, w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, na czas oznaczony 15 lat.

Ogłoszenie o przetargu

Umowa na dzierżawę

Wzór oferty do przetargu


Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje do publicznej wiadomości ogłoszenie o pierwszym przetargu na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własności Skarbu Państwa zabudowanej Fortem nr 50 1/2 Ost "Barycz", położonej przy ul. Jana Hallera 25 w Krakowie, w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, na czas oznaczony 15 lat.

Ogłoszenie o przetargu

Umowa na dzierżawę

Wzór oferty do przetargu


Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiącej własności Skarbu Państwa zabudowanej Fortem nr 50 1/2 Ost "Barycz", położonej przy ul. Jana Hallera 25 w Krakowie, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, na czas oznaczony 15 lat.

Wykaz


Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiącej własności Gminy Miejskiej Kraków zabudowanej Fortem nr 49 1/2a "Mogiła", położonej przy ul. Igołomskiej 7 w Krakowie, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, na czas oznaczony 15 lat.

Wykaz


Tabela minimalnych wywoławczych stawek czynszu dzierżawnego nieruchomości zabudowanych fortami stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków


Tabela minimalnych wywoławczych stawek czynszu dzierżawnego nieruchomości zabudowanych fortami stanowiących własność Skarbu Państwa

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Żbik
Podmiot publikujący: ZBK w Krakowie
Data publikacji: 2018-11-28
Data aktualizacji: 2023-09-13
Powrót