Aktualności ogólne

Utrudniony kontakt telefoniczny!

Informujemy, iż w związku z awarią sieci występują chwilowe utrudnienia w kontakcie telefonicznym z niektórymi  pracownikami Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie.

W przypadku trudności w kontakcie telefonicznym prosimy o kontakt poprzez email: zbk@zbk.krakow.pl

Za utrudnienia przepraszamy.

ZBK ponownie otwarty dla bezpośredniej obsługi stron!

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie informuje, że od 8 lutego 2021 r.  zostaną wznowione bezpośrednie przyjęcia stron. Będą się one odbywać przy specjalnie przystosowanych stanowiskach, po wcześniejszym telefonicznym bądź mailowym umówieniu na konkretną godzinę.

ZBK wznawia aukcje na najem lokali użytkowych!

Po przerwie spowodowanej zaostrzeniem sytuacji epidemiologicznej w Polsce, wracają aukcje na najem lokali użytkowych pozostających w dyspozycji Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie.

Obniżka czynszu dla lokali użytkowych - nowe zasady!

Nowe zasady udzielania obniżki czynszu w związku z zamknięciem lub ograniczeniem działalności prowadzonej w lokalu użytkowym wynajmowanym od Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie

Formularze odczytów wodomierzy już dostępne!

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa wprowadziliśmy nowość w obsłudze naszych lokali. Od teraz mają Państwo możliwość samodzielnego zgłaszania odczytów wodomierzy, bez konieczności udostępniania lokali mieszkalnych lub użytkowych, poprzez formularze:

Zachęcamy Państwa do przesyłania odczytów wodomierzy według stanu na 31 grudnia 2020 r.

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY