Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności ogólne

Zaproszenie do składania ofert na zarządzanie nieruchomością położoną w Krakowie przy ul. Pawlikowskiego 12

2024-01-15

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie zaprasza zarządców nieruchomości do składania ofert na zarządzanie-administrowanie nowo powstałą Wspólnotą Mieszkaniową budynku przy ul. Pawlikowskiego 12 w Krakowie.

Otrzymane oferty zostaną przedstawione właścicielom lokali podczas pierwszego zebrania Wspólnoty Mieszkaniowej, celem dokonania wyboru zarządcy/ administratora.

ZBK rozpoczął realizację innowacyjnego projektu badawczego FuturHist

2024-01-04

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie bierze udział w międzynarodowym projekcie badawczo- innowacyjnym FuturHist (Zintegrowane typologiczne podejście mające na celu wyznaczenie kierunków przyszłego rozwoju europejskich budynków historycznych w zakresie przejścia na czystą energię). Celem projektu jest wypracowanie skutecznych i efektywnych kosztowo rozwiązań, które pozwolą na zmniejszenie zapotrzebowania budynków historycznych na energię o min. 60% przy zachowaniu ich wartości historycznych i kulturowych.

Oferta pracy w Referacie Eksploatacji

2023-12-28

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie poszukuje kandydata w ramach umowy o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy.

Zgłaszanie odczytów wodomierzy

2023-12-20

Zachęcamy Państwa do samodzielnego zgłaszania odczytów wodomierzy według stanu na 31 grudnia 2023 r. bez konieczności udostępniania lokali mieszkalnych lub użytkowych, poprzez formularze:

- dla lokali mieszkalnych

- dla lokali użytkowych

Znajdź