Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności ogólne

Dni otwarte w lokalach użytkowych!

2023-09-11

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie zaprasza na Dni Otwarte w lokalach użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w postępowaniu aukcyjnym!

Już w tym tygodniu pracownicy Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie będą pozostawać do Państwa dyspozycji bezpośrednio w lokalach użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w postępowaniu aukcyjnym i udzielać informacji, które mogą być pomocne w podjęciu decyzji o przystąpieniu do licytacji na dany lokal.

Nowe życie Fortu nr 49 1/2a „Mogiła”, z którym los obszedł się dość łaskawie

2023-08-30

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie serdecznie Państwa zaprasza do wzięcia udziału w drugim przetargu na dzierżawę Fortu nr 49 1/2a „Mogiła” położonego przy ul. Igołomskiej 7 w Krakowie.

Na szlaku Twierdzy Kraków – modernizacje i plany na przyszłość

2023-08-25

Marka „Twierdza Kraków” powstała, by przywrócić pamięci społecznej dziedzictwo architektury obronnej Krakowa. Twierdza jest zabytkiem, dlatego na renowację i adaptację jej obiektów znaczne środki przeznacza m.in. miasto, także z funduszy unijnych, oraz Społeczny Komitet Odnowy Zabytków Krakowa. Historyczne przestrzenie przechodzą rewitalizacje i zyskują nowe, atrakcyjne funkcje.

Fort Barycz - historia i aktualna oferta

2023-08-17

Fort Barycz to fort pancerny, czyli z okresu trzeciej rozbudowy Twierdzy Kraków. Poznaj jego historię i dowiedz się, co obecnie oferuje!

Remonty pustostanów lokali mieszkalnych!

2023-08-03

Remonty pustostanów lokali mieszkalnych są jednym z priorytetów w zakresie polityki mieszkaniowej Gminy Miejskiej Kraków.

Oferta pracy w Referacie Lokali Służby Zdrowia i Fortów

2023-07-11

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie poszukuje kandydata na stanowisko Referenta w Referacie Lokali Służby Zdrowia i Fortów na ul. Czerwieńskiego 16 w Krakowie, w ramach umowy o pracę na czas określony, w celu zastępstwa pracownika w czasie usprawiedliwionej nieobecności.

Konkurs Graffiti „Ósemka w sprayu” – XII edycja

2023-06-28

Zapraszamy do udziału w XII edycji Konkursu Graffiti „ÓSEMKA W SPRAYU”, realizowanego na terenie osiedla komunalnego położonego przy ul. Jana Kantego Przyzby w Krakowie.

Zgłoszenie udziału w konkursie należy przesłać na karcie zgłoszeniowej zawierającej projekt muralu w terminie do 16 września 2023 roku.

Szczegółowe informacje i regulamin uczestnictwa w konkursie znajdą Państwo poniżej.

REGULAMIN

Znajdź