Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności ogólne

Oferta pracy w Referacie Lokali Użytkowych!

2023-05-23

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie poszukuje kandydata na wolne stanowisko Referenta w Referacie Lokali Użytkowych na ul. Czerwieńskiego 16 w Krakowie, w ramach umowy o pracę na czas określony, w celu zastępstwa pracownika w czasie usprawiedliwionej nieobecności.

Dni otwarte w lokalach użytkowych!

2023-05-11

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie zaprasza na Dni Otwarte w lokalach użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w postępowaniu aukcyjnym!

Nowe życie ostrogu bramnego Bramy „Bielany”

2023-05-04

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie serdecznie Państwa zaprasza do wzięcia udziału w przetargu na dzierżawę ostrogu bramnego Bramy „Bielany” położonego przy ul. Księcia Józefa 65 w Krakowie.

Dni Otwarte w lokalach użytkowych!

2023-04-11

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie zaprasza na Dni Otwarte w lokalach użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w postępowaniu aukcyjnym!

Neony Stylowej znowu zaświecą!

2023-03-01

Miło nam poinformować, że prowadzone na zlecenie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie prace dotyczące rekonstrukcji 3 neonów Restauracji Stylowa oraz renowacji elewacji budynku w obrębie parteru dobiegły końca.

Już w najbliższy piątek 3 marca 2023 r. o godz. 18.00 neony zostaną oficjalnie uruchomione ! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na ich inaugurację.

Prezydent otrzymał raport ICOMOS-POLSKA w sprawie fortów!

2023-02-17

Przedstawiciele Komisji Architektury Militarnej Polskiego Komitetu Narodowego Międzynarodowej Rady Ochrony Zabytków ICOMOS-POLSKA, przekazali Prezydentowi Jackowi Majchrowskiemu raport z wizyty studialnej obiektów wchodzących w skład Twierdzy Kraków, która miała miejsce w październiku 2022 r.

Znajdź