Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności ogólne

Obchody 20-lecia Krakowa w Unii Europejskiej

2024-02-16

Kraków. Tu żyje się europejsko! Zapraszamy do świętowania 20-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Obecna rocznica jest okazją do podsumowania ostatnich dwóch dekad integracji europejskiej. Rozpoczynamy też cykl wydarzeń dla mieszkańców ukazujących pozytywne efekty zachodzących zmian.

Zaproszenia do składania ofert na zarządzanie/administrowanie nieruchomością położoną przy ul. Chodkiewicza 24 w Krakowie

2024-02-14

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie zaprasza zarządców nieruchomości do składania ofert na zarządzanie-administrowanie nowo powstałą Wspólnotą Mieszkaniową budynku przy
ul. Chodkiewicza 24 w Krakowie.

Otrzymane oferty zostaną przedstawione właścicielom lokali podczas pierwszego zebrania Wspólnoty Mieszkaniowej, celem dokonania wyboru zarządcy/ administratora.

Zaproszenie do składania ofert na zarządzanie nieruchomością położoną w Krakowie przy ul. Pawlikowskiego 12

2024-01-15

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie zaprasza zarządców nieruchomości do składania ofert na zarządzanie-administrowanie nowo powstałą Wspólnotą Mieszkaniową budynku przy ul. Pawlikowskiego 12 w Krakowie.

Otrzymane oferty zostaną przedstawione właścicielom lokali podczas pierwszego zebrania Wspólnoty Mieszkaniowej, celem dokonania wyboru zarządcy/ administratora.

ZBK rozpoczął realizację innowacyjnego projektu badawczego FuturHist

2024-01-04

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie bierze udział w międzynarodowym projekcie badawczo- innowacyjnym FuturHist (Zintegrowane typologiczne podejście mające na celu wyznaczenie kierunków przyszłego rozwoju europejskich budynków historycznych w zakresie przejścia na czystą energię). Celem projektu jest wypracowanie skutecznych i efektywnych kosztowo rozwiązań, które pozwolą na zmniejszenie zapotrzebowania budynków historycznych na energię o min. 60% przy zachowaniu ich wartości historycznych i kulturowych.

Oferta pracy w Referacie Eksploatacji

2023-12-28

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie poszukuje kandydata w ramach umowy o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy.

Znajdź