Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności ogólne

Wykup mieszkania komunalnego w Krakowie – złóż wniosek

2023-01-18

Najemcy lokali gminnych, które wybudowano lub nabyto przed 1 stycznia 1999 r., mają możliwość ich wykupienia. Bonifikata, z jaką będzie można pozyskać mieszkanie na własność, wyniesie od 23 do 50 proc. Przyjmowanie wniosków w tej sprawie potrwa do końca tego roku.

Neon „Ludwik” znów świeci!

2023-01-10

Na szlaku sztuki i designu Nowej Huty nie może zabraknąć neonów! ZBK sukcesywnie odnawia zabytkowe szyldy, które powstały w latach 70. ubiegłego wieku. Dziś możemy już podziwiać neon „Ludwik” zdobiący pawilon handlowy na os. Kazimierzowskim. Niedługo ujrzymy kolejne wyremontowane szyldy, m.in. na budynku restauracji „Stylowa”.

Dni Otwarte w lokalach użytkowych!

2022-12-09

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie zaprasza na Dni Otwarte w lokalach użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w postępowaniu aukcyjnym.

Już w przyszłym tygodniu pracownicy Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie będą pozostawać do Państwa dyspozycji bezpośrednio w lokalach użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w postępowaniu aukcyjnym i udzielać informacji, które mogą być pomocne w podjęciu decyzji o przystąpieniu do licytacji na dany lokal.

 

Mała architektura dla Wielkiej Twierdzy!

2022-11-25

Uprzejmie informujemy, że na zlecenie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie został opracowany przez zespół autorski Politechniki Krakowskiej  (Wydział Architektury, Katedra Architektury Krajobrazu),  katalog elementów małej architektury dla obiektów Twierdzy Kraków.

Dni Otwarte w lokalach użytkowych!

2022-08-17

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie zaprasza na Dni Otwarte w lokalach użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w postępowaniu aukcyjnym.

Znajdź