Aktualności ogólne

Kolejna aukcja na najem lokali użytkowych już 31 sierpnia!

Jesteś przedsiębiorcą lub założyłeś fundację i poszukujesz lokalu użytkowego? Potrzebujesz przestrzeni magazynowej lub miejsca postojowego? Wynajmij lokal od Miasta!

Pierwsza aukcja na najem lokali użytkowych w nowym reżimie sanitarnym za nami!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, po czterech miesiącach przerwy, w dniu 31 lipca 2020 r. zorganizowaliśmy aukcję na najem lokali użytkowych. O tym, jak duże zainteresowanie jej towarzyszyło, świadczy mnóstwo poprzedzających ją telefonów i zapytań mailowych. Blisko 100 razy wypożyczaliśmy zainteresowanym klucze do lokali będących przedmiotem licytacji. Wszystko to przełożyło się na rekordową liczbę 70 ofert, które złożone zostały jako akces do udziału w aukcji.  

Zarząd Budynków Komunalnych otwarty dla bezpośredniej obsługi stron!

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie informuje, że od 1 lipca 2020 r. zostaną wznowione bezpośrednie przyjęcia stron. Będą się one odbywać przy specjalnie przystosowanych stanowiskach,po wcześniejszym umówieniu na konkretną godzinę.

Ważne informacje dotyczące wysokości czynszu!

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie informuje że od 1 lipca 2020 r. dla mieszkańców, którzy otrzymali wypowiedzenia o podwyżce czynszu, zaczną obowiązywać nowe czynsze w wysokości podanej w wypowiedzeniu. Do nowego czynszu należy doliczyć aktualne opłaty niezależne od właściciela, w tym nową opłatę za wodę i odprowadzanie ścieków.

Jednocześnie przypominamy, że w sytuacji kiedy najemcy nie są w stanie w pełni regulować opłat za korzystanie z lokali mieszkalnych mogą skorzystać z poniżej wskazanych możliwości.

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY