Aktualności ogólne

Obniżki stawek czynszowych dla lokali użytkowych

W ślad za zmianą terminów uiszczenia opłat za korzystanie z lokali użytkowych (więcej informacji TUTAJ) wdrożyliśmy kolejne rozwiązania, które mają na celu pomoc w utrzymaniu działalności prowadzonej przez najemców lokali użytkowych, które pozostają w zasobie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie. 

Informacja dla przedsiębiorców!

Przedsiębiorcy prowadzący działalność handlową ze stoisk handlu obwoźnego mają możliwość zmiany sposobu realizacji zawartych umów na udostępnienie terenu!

Zarząd Budynków Komunalnych zamknięty dla bezpośredniej obsługi stron!

Od poniedziałku 16 marca 2020 r. główna siedziba ZBK oraz wszystkie Biura Obsługi Mieszkańców będą dostępne wyłącznie dla pracowników.

Prosimy o odłożenie w czasie załatwiania spraw urzędowych.

Dokumenty oraz wnioski będzie można złożyć elektronicznie lub poprzez wrzucenie koperty do urny umieszczonej w przy wejściu nr 1 oraz nr 2 do budynku ZBK położonego przy ul. B Czerwieńskiego 16 w Krakowie.

W trosce o bezpieczeństwo apelujemy, aby kontaktować się z urzędnikami telefonicznie lub za pośrednictwem Internetu.

Biura Obsługi Mieszkańców zamknięte na przyjęcia stron

W związku z podejmowanymi środkami ostrożności, mającymi na celu zachowanie bezpieczeństwa mieszkańców Krakowa w sytuacji podwyższonego ryzyka zachorowań spowodowanych wirusem SARS-Cov-2  decyzją Dyrektora Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie od 16 marca 2020 r. do odwołania  Biura Obsługi Mieszkańców zostają zamknięte na przyjęcia stron.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY