Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Informacja o przetargu

Fot. Pixabay.com

Na podstawie stanowiska współwłaściciela budynku przy ul. Syrokomli 5, tj. Gminy Miejskiej Kraków, reprezentowanej przez Wydział Mieszkalnictwa Urzędu Miasta Krakowa, Organizator powołując się na § 1 pkt. 18 Zarządzenia Nr 48/2022 Dyrektora Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie z dnia 22 września 2022 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu przetargu ustnego nieograniczonego na najem lokali mieszkalnych  w budynkach stanowiących własność osób fizycznych nieznanych z miejsca pobytu, pozostających w zarządzie Gminy Miejskiej Kraków, dla których nie został ustanowiony kurator [1] wycofuje lokal przy ul. Syrokomli 5/11 z przetargu zaplanowanego w dniach od 15 do 19 stycznia 2024 r.

Prosimy o nieskładanie ofert na najem ww. lokalu.

Jeżeli przed wydaniem niniejszego ogłoszenia zostały złożone oferty na ten lokal, nastąpi zwrot wadiów na wskazane w ofertach rachunki bankowe począwszy od trzeciego dnia roboczego licząc od dnia zakończenia przetargu, tj. od dnia 24.01.2024 r.

[1 ] „Organizator może odwołać przetarg w całości lub na poszczególne lokale, bez podawania przyczyny, najpóźniej do chwili rozpoczęcia licytacji”.

pokaż metkę
Autor: ZBK
Osoba publikująca: Anna Szlaga
Podmiot publikujący: ZBK w Krakowie
Data publikacji: 2024-01-11
Data aktualizacji: 2024-01-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź