Atrakcyjne lokale użytkowe!

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie przeprowadza aukcje na najem lokali użytkowych 28 lutego 2020 r. o godz. 10.00, w sali konferencyjnej przy ul. Czerwieńskiego 16 w Krakowie.

Atrakcyjne lokale użytkowe!
Fot. Pixabay.com

Do wynajęcia w trybie aukcji zostały skierowane lokale użytkowe położone  m. in.:

  • przy ul. św. Jana 2 w Krakowie (lokal o powierzchni 36,13 m², usytuowany na parterze, wejście od frontu budynku).
  • przy ul. Miechowity 21 A (lokal o powierzchni 13,92 m², usytuowany na parterze);
  • przy ul. Dunajewskiego 5 w Krakowie (powierzchnia ogólna lokalu podlegająca oczynszowieniu 45,21 m², usytuowany na I piętrze);
  • przy ul. Szewskiej 13/ul. Jagiellońska 5 w Krakowie (lokal o powierzchni 407,30 m², usytuowany w poziomie piwnicy);
  • przy ul. Stradomskiej 23 (lokal o powierzchni 7,02 m², usytuowany na parterze);
  • przy ul. Długiej 69/69 A w Krakowie (lokal o powierzchni ogólnej 214,30 m², usytuowany na parterze oraz częściowo na poddaszu budynku o pow. 66,60 m²);

Interesująco przedstawia się także oferta lokali zlokalizowanych na terenie dzielnicy Nowa Huta. Z tego rejonu przeznaczone są do wynajęcia m.in.:

  • lokal położony na os. Centrum B-8 w Krakowie o powierzchni 191,36 m², usytuowany na parterze,
  • lokal położony na os. Na Skarpie 24 w Krakowie o powierzchni 66,35 m²,, usytuowany na parterze oraz częściowo na półpiętrze.

Przed przystąpieniem do aukcji, lokale są udostępniane do oglądania, celem sprawdzenia czy jego/ich powierzchnia, rozkład pomieszczeń, ilość światła dziennego w lokalu i inne parametry są właściwe do uruchomienia planowanej przez danego oferenta działalności.

Osoba zainteresowana udziałem w aukcji zobowiązana będzie do 26 lutego 2020 r. dokonać wpłaty wadium oraz złożyć ofertę przystąpienia do aukcji. Wszelkich informacji w tym zakresie udziela również telefonicznie ZBK (pod numerem tel.: 12 616 61 54).

Dodatkowo informujemy, że przed datą przeprowadzenia aukcji/przetargu na najem lokali użytkowych Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie podaje – na okres 21 dni kalendarzowych – do wiadomości publicznej w siedzibie Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4, ul. Kasprowicza 29, ul. Stachowicza 18, al. Powstania Warszawskiego 10 oraz przy Rynku Podgórskim 1 w Krakowie, a także Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie przy ul. B. Czerwieńskiego 16 w Krakowie, wykaz lokali użytkowych skierowanych do wynajęcia w trybie aukcji. Szczegółowe informacje.

>>>GALERIA ZDJĘĆ<<<

pokaż metkę
Osoba publikująca: Ewa Rzepiszczak
Podmiot publikujący: ZBK w Krakowie
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
Partnerzy